in

Працюватиме 375 камер: у 2021 році систему автофіксації впровадять на всій території України

До кінця 2021 року на українських дорогах працюватимуть 375 камер автоматичної фотовідеофіксації та 150 WiМ-комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю.

Міністерство інфраструктури планує масштабувати впровадження інтелектуальної транспортної системи на всю країну. У 2021 році на автодорогах встановлять ще 125 камер автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР з розширеним функціоналом та 100 сучасних WiM-комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю.

Також придбають 10 спецавтомобілів для перевірки стану дорожньої мережі та 150 «фантомних патрульних автомобілів», які зможуть фіксувати порушення швидкості в русі. Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив на брифінгу «Безпечні дороги: зроблено у 2020».

«Цього року Уряд затвердив нову Стратегію підвищення безпеки руху до 2024 року і ми переходимо до її практичного втілення. Наша ключова мета – знизити рівень смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року. І досягнути позначки 0% людських втрат від дорожніх аварій. У 2021 році ми продовжимо впровадження інтелектуальної транспортної системи та масштабуємо її на всю країну. Крім цього, запровадимо підходи Vision Zero в Україні, щоб використовувати сучасні інженерні рішення для будівництва не тільки якісних, але й безпечних доріг», – зазначив міністр.

Для цього з 2021 року міністерство планує ввести обов’язковий аудит безпеки для доріг міжнародного значення та продовжувати розбудовувати сучасну інфраструктуру безпеки. Зі слів міністра, це передбачає:

  • облаштування острівців безпеки, пішохідних огороджень, безпечних поворотів та кільцевих розв’язок;
  • поліпшення розмітки, заборону рекламних конструкцій на узбіччях та їх укріплення для безпеки водіїв;
  • ліквідацію перетинів доріг та залізничних колій на одному рівні;
  • встановлення демпферних систем для запобігання лобовому зіткненню на високій швидкості;
  • створення зручних та сучасних зон для відпочинку водіїв.

Підкреслив Криклій і важливість підвищення безпеки самого транспорту. У міністерстві вважають, що досягти цього дозволить впровадження систем управління безпекою дорожнього руху перевізниками та реформування системи контролю за технічним станом транспортних засобів згідно з Директивою 2009/40/ЄС.

Також Мінінфраструктури планує реалізувати реформу таксі, яка дозволить вивести перевізників з тіні та підвищити безпеку пасажирів, та продовжити реалізацію спільного з ЄІБ проекту оновлення громадського транспорту «Міський громадський транспорт України ІІ» (18 міст у 2021 році).

Як раніше повідомляв Autogeek, поліція отримала 90 автоматичних камер з розширеними функціями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla інвестує в Китай: у Шанхаї побудують фабрику з виробництва станцій Supercharger

Фанатам приготуватися: у MINI підтвердили випуск “заряджених” електромобілів John Cooper Works