in ,

Пікап Ford Ranger отримає гібридну установку в новому поколінні: опубліковано тизер

Придбати новий Ford Ranger зможуть шанувальники марки у 180 країнах світу, але терміни виходу моделі на ринок поки не оголошено.

Анонс новинки американський автоконцерн супроводив публікацією тизера та короткою відео-історією її створення. У процесі розробки дизайнери Ford ґрунтувалися на даних опитування, проведеного серед понад 5000 потенційних покупців пікапа.

Крім того, у різних куточках земної кулі проводилися семінари серед власників Ford Ranger. Їх метою був збір інформації про переваги та недоліки моделі. Як усі ці дані відобразяться на пікапі наступної генерації, ми дізнаємося 24 листопада 2021 року, під час офіційної прем’єри.

Офіційної технічної інформації про новий Ford Ranger, як і раніше, немає. Очікується, що зміна поколінь принесе пікапу гібридну силову установку. Також  до моторної лінійки моделі увійдуть 2,0-літовий чотирициліндровий мотор з турбонаддувом, турбований 3,0-літровий V6 та 2,7-літровий EcoBoost V6. Останнім укомплектують топову верію моделі.

Як повідомляється, прототипи автомобіля вже проїхали 10 000 км пустелею, що порівняно із 1 250 000 км пробігу у звичайних умовах або 625 000 км бездоріжжям.

Як раніше повідомляв Autogeek, cтартують офіційні продажі електричного пікапа Ford F-150.

За матеріалами: Ford

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кількість електромобілів в Польщі вдвічі менша, ніж в Україні: статистика

“Гарматне ядро”: електромобіль Tesla Model S забрав титул рекордсмена у Porsche Taycan (відео)