in

Париж планує витіснити з вулиць електромобілі та кросовери

У Парижі пройшов спеціальний референдум, на якому жителі міста підтримали різке підвищення цін на парковку для кросоверів та позашляховиків. Явка на референдумі склала жахливі 5,7 відсотка, але 54,5 відсотка з тих, хто прийшов, висловилися за план позбавити французьку столицю великих машин, які, на думку критиків, споживають забагато палива та становлять більшу загрозу безпеці пішоходів.

У результаті тепер паркування позашляховика на тому ж місці, де можна припаркувати звичайний автомобіль, коштуватиме 18 євро за годину протягом перших двох годин, якщо у вас немає спеціальної ліцензії від місцевої влади. Парковка на 6 годин коштуватиме 75 євро.

Цю схему підтримала мер міста Анн Ідальго. Зазначається, що нововведення не стосуватиметься мешканців міста. Нова система паркування покликана вплинути на людей, які їздять у столицю з передмістя на машинах, а не на громадському транспорті.

Проблема в тому, що не тільки позашляховики будуть страждати від вищої плати за паркування. Будь-який автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння з-за меж міста, який важить понад 1600 кг, підлягає підвищенню зборів, а це означає, що багато автомобілів досить скромних розмірів також будуть покарані.

Нові правила також стосуються майже усіх повнорозмірних електромобілів, незважаючи на те, що вони не виробляють вихлопних газів. Нові правила вводять ліміт для електромобілів на рівні 2000 кг. Нові правила повинні запрацювати вже до кінця 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Парижі заборонили орендні електросамокати через рекордну кількість ДТП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen зняв з виробництва популярний ліфтбек, але універсал же “поживе” на конвеєрі

Електромобіль Lotus Emeya можна буде відкрити з iPhone або Apple Watch: як працює функція