in ,

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Бренд DS Automobiles – виробник авангардних і передових автомобілів преміум-класу в складі Stellantis – стане на 100% електричним, щоб передбачити майбутні широкомасштабні зміни в автомобільній промисловості.

Починаючи з 2019 року, кожна нова модель Бренда DS Automobiles отримувала електрифіковану версію; а починаючи з 2024 року, всі новинки будуть випускатися тільки електричними.

Бренд DS Automobiles стане першим, хто запустить власний проект електромобіля на платформі STLA MEDIUM від Stellantis.

«В автомобільній промисловості відбуваються зміни, безпрецедентні за своїм розмахом і швидкості. Будучи піонером сучасного автопрому, Бренд DS Automobiles передбачає черговий крок автомобільного світу і робить ідею електрифікації центром своєї стратегії майбутнього розвитку. Прийдешні зміни в законодавстві і екосистемі електромобілів відкривають нові можливості, які ми хочемо запропонувати нашим клієнтам, уже скуштувавшим радість від використання електрифікованих автомобілів. Я прийняла рішення прискорити розробку новинок електромобілів, щоб створити на 100% електричний автомобільний світ в рамках нашого Бренду. Це буде світ, який «заряджений» на подорожі, задоволення, потужність, динаміку. Електромобілі обіцяють нам нові емоції від водіння, відчуття дотику до високих технологій, унікальну вишуканість. Ми маємо намір втілити наш сміливий план в життя вже до 2024 року», – заявила Беатріс Фуше (Béatrice Foucher), генеральний директор Бренду DS Automobiles.

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Починаючи з моменту свого запуску, Бренд DS Automobiles завжди ставив електрифікацію в центр власної стратегії розвитку. Прикладом тому є факт, що починаючи з 2019 років Бренд DS Automobiles пропонує на 100% електрифіковану лінійку власних моделей автомобілів: повністю електрична версія для кросовера DS 3 CROSSBACK E-TENSE і plug-in гібридні варіанти для моделей DS 4 E-TENSE, DS 7 CROSSBACK E -TENSE, DS 9 E-TENSE. Сьогодні кожна модель DS Automobiles доступна в тій чи іншій електрифікованій версії – з електричним двигуном.

Як результат, у 2020 році DS Automobiles став провідним мультиенергетичним Брендом в Європі з найнижчим середнім рівнем викидів CO2 (83,1 г/км) по зрізу на весь модельний ряд пропонованих автомобілів. А все завдяки своєму широкому вибору електрифікованих автомобілів і їх відмінним продажам – близько 30% від загального числа.

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Ця стратегія зростання спрямована на забезпечення високотехнологічної ефективності, чудової динамічності, унікальної вишуканості. Також електрифікація гарантує безперервну мобільність, навіть з урахуванням введення нових і більш строгих правил використання автомобілів, особливо в центральних частинах європейських міст.

Перебуваючи на передній грані інновацій, Бренд DS Automobiles стає на 100% електричним і продовжує свою участь в гоночній серії Formula E. Відзначимо, що сьогодні Бренд DS Automobiles – це перший виробник преміум-класу, який бере участь в даній гоночній серії і зумів виграти два чемпіонські титулу поспіль, як в командному заліку, так і серед пілотів.

Бренд DS Automobiles вже підтвердив свою подальшу участь в гонках до 2026 року, команда спортивного підрозділу вже приступила до розробки нового покоління більш потужних і ефективних одномісних болідів. Все це вкрай важливо для розвитку: адже саме гонки є тією високотехнологічню лабораторією, яка дозволяє активно розробляти надефективні електричні серійні моделі і дає величезний заділ на майбутнє.

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Бренд DS Automobiles до 2024 року помітно підсилить свою пропозицію в області електрифікованих автомобілів: спочатку запустивши повністю електричну версію моделі DS 4, а потім і зовсім представить нові електромобілі, створені на платформі STLA MEDIUM в рамках першої повністю електричної програми від Stellantis. Ця майбутня модель буде оснащена акумулятором ємністю до 104 кВтг, що дозволить досягти прогнозованого запасу ходу до 700 кілометрів на одному повному заряді акумулятора. Передові технології і чудові технічні характеристики – це саме те, чого очікують вимогливі клієнти Бренду DS Automobiles.

Крім розробки силових агрегатів, Бренд DS Automobiles працює над скороченням викидів вуглекислого газу в своїй галузі в рамках загальної концепції і правил, прийнятих в Stellantis. Сьогодні тривають амбітні дослідження в області не тільки енергетики, але також використання передових інноваційних матеріалів.

Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом

Важливо відзначити, що електрифікація імені DS Automobiles вже в Україні! У нашій країні пропонуються як традиційний автомобілі, так і унікальні plug-in гібриди ексклюзивного французького Бренду – дізнайтеся більше про DS Automobiles в Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Офіційно: DS Automobiles стане на 100% електричним брендом
Запас ходу 450 км: Renault випустить електромобіль з підтримкою всіх існуючих зарядних систем

Запас ходу 450 км: Renault випустить електромобіль з підтримкою всіх існуючих зарядних систем

Прем'єра електромобіля Megane E-Tech та бренду Mobilize: що готує Renault на виставці IAA у Мюнхені

Прем’єра електромобіля Megane E-Tech та бренду Mobilize: що готує Renault на виставці IAA у Мюнхені