in ,

Новинка від французів: електромобіль для доставки Citroen My Ami Cargo долатиме 75 км без підзарядки

Бренд Citroen презентував компактний електричний комерційний автомобіль для сервісних компаній, служб доставки, приватних торговців та індивідуальних підприємців.

Сімейство Citroen Ami поповнилося легким комерційним автомобілем (LCV) для транспортування невеликих вантажів в середині міст — My Ami Cargo. Компактний та простий в управлінні він стане економічним рішенням для умов повністю електричної мікро-мобільності в сучасних містах-мегаполісах.

My Ami Cargo зберіг яскравий та привабливий зовнішній вигляд, але відрізняється від базової моделі модульним вантажним простором. Облаштованим поруч із сидінням водія, він дозволяє в повній безпеці перевозити посилки, інструменти, товари та будь-які інші речі. Габаритна довжина моделі – 2,41 м, ширина – 1,39 м, висота – 1,52 м. Діаметр розвороту – 7,2 метри.

Загальний корисний вантажний об’єм Citroen My Ami Cargo перевищує 400 літрів. З них 260 літрів вміщає (вантажопідйомність до 170 кг) модульний вантажний бокс, сформований з декількох окремих деталей-перегородок. Вертикальна панель-перегородка відокремлює зону водія від вантажного відсіку, щоб забезпечити достатній простір для людини і гарантувати йому захист від вантажу. Висота та форма панелі-перегородки підібрана так, щоб вона виявилася нижче лінії погляду і зберігся круговий огляд на 360°.

Модульна полиця служить кришкою боксу й здатна витримати вагу до 40 кг. Її верхня частина пристосована для створення справжнього «мобільного офісу»: полиця с вирізом під формат А4 для розміщення різних документів може зрушуватися ближче до водія/дверей для кращого доступу до вантажного відсіку при завантаження/розвантаження. Крім того, полицю можна зовсім зняти, що дозволяє перевозити високі предмети та вантажі.

Пласка дворівнева підлога піднімається та фіксується вертикально для максимального обсягу вантажного відсіку. Також вона опускається в рівень з підлогою в задній частині електромобіля, що дозволяє перевозити предмети довжиною до 1,2 метра. Всередині багажного відсіку передбачені фіксатори для ременів, якими можна закріпити крихкі предмети під час перевезення.

В задній частині салону встановлений ящик для зберігання дорогих та важливих особистих речей. Кришка ящика замикається, а при необхідності швидко відкривається одним натисканням на кнопку.

Citroen My Ami Cargo укомплектований електромотором потужністю 6 кВт (8 к.с.) і літій-іонною батареєю ємністю 5,5 кВтг. Заявлений запас ходу – до 75 км. Від звичайної побутової розетки напругою 220 В батарея фургона заряджається всього за три години. Максимальна швидкість – 45 км/год.

Фургон може бути адаптований під запити замовника. Для цього виробник пропонує широкий вибір аксесуарів: шторки на вікна, килимки, відділення для зберігання речей, зажим-тримач для смартфона, вертикальна сітка для утримання вантажу.

Як раніше повідомляв Autogeek, Citroen Ami отримав 20 дизайнерських образів, щоб презентувати 20 культових районів Парижа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вистачить на цілий день: електромобіль для поранених у військовому шпиталі Києва отримав нову батарею

Гран-Прі Монако: Електричні боліди Porsche 99X Electric підготували для перегонів Formula E