in

На честь ювілею: Rimac представив ексклюзивну версію електричного гіперкара Nevera

Цього року Rimac виповнюється 15 років. Компанія відзначає цю подію випуском лімітованої версії гіперкара Nevera. Хорватський автовиробник оголосив, що випустить дев’ять авто Nevera 15th Anniversary Edition вартістю 2,35 мільйона євро кожен. Перший електромобіль дебютує на цьогорічному фестивалі швидкості у Гудвуді.

Nevera 15th Anniversary Edition має новий мідний колір з матовим покриттям. Rimac також використовує цей колір, щоб підкреслити дизайн коліс, а двері прикрашає значок  15th Anniversary. У салоні авто також можна знайти згадки про ювілей бренду.

На жаль, немає жодної згадки про будь-які оновлення трансмісії, що змушує нас припустити, що спеціальне видання має ті самі 1914 кінських сил, як і “звичайний” гіперкар.

Rimac та його засновник пройшли довгий шлях з моменту заснування в 2009 році. Мате розпочав свій бізнес, перетворивши свій BMW E30 3 Series 1984 року на електромобіль. Зараз компанія створює потужні, повністю електричні суперкари. “Чесно кажучи, коли я почав возитися зі своїм першим автомобілем у гаражі, я навіть не міг мріяти, що опинюся там, де ми є через 15 років”, – сказав Рімак.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rimac Nevera став найшвидшим електромобілем на Нюрбургрингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Великі диски та краща аеродинаміка: Brabus суттєво модернізував електричний кросовер Smart #1

З технологіями Toyota: Mazda представила новий гібридний кросовер