in

Mitsubishi об’єднається з Nissan заради створення нових електромобілів

Південно-Східна Азія довгий час була найприбутковішим регіоном для Mitsubishi, але високі відсоткові ставки та підвищення курсу тайського бата завдали шкоди місцевому бізнесу. Для порівняння, у США, навпаки, бізнес японського автовиробника в останні місяці набирає обертів.

Мабуть, найважливішою новою моделлю Mitsubishi стане електромобіль, який вона отримає від Nissan. Виконавчий директор Mitsubishi Такао Като сказав, що цей проект все ще знаходиться у розробці, тому він не зміг надати більше деталей про новий електромобіль.

Другим новим спільним продуктом, як повідомляє Autonews, стане новий однотонний пікап, розроблений в партнерстві з Nissan. Відомо, що він буде вироблятись в Мексиці. Виробництво в Північній Америці дозволить йому уникнути 25% мита на пікапи, імпортовані до США, і додасть у модельну лінійку Mitsubishi переконливого конкурента Ford Ranger. Неясно, чи буде нова модель схожа на пікап L200.

Раніше Nissan і Honda оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо вивчення можливості спільного використання та закупівлі важливих компонентів електромобілів. Като каже, що Nissan або Honda не зверталися до Mitsubishi щодо співпраці в цьому проекті, але сказав, що бренд відкритий для такого партнерства.

“Одне можна сказати напевно, що автовиробнику нашого розміру буде надзвичайно важко вижити самостійно. Я вважаю, що пошук співпраці з партнерами є найкращою стратегією”, – додав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mitsubishi інвестує $213 млн у електромобілі Renault.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За $48 000: Lucid готує новий електричний позашляховик

Уряд США може заборонити продаж китайських “розумних” автомобілів: від чого залежить рішення