in

Львовом курсуватимуть 10-метрові електробуси виробництва заводу “Електрон”: підписано угоду на 250 штук

Концерн «Електрон» розробить 10-метровий електробус, який буде курсувати вулицями Львова.

Про це йдеться у меморандумі, який «Електрон» підписав спільно з Львівською міськрадою, ЛКП «Львівелектротранс» та концерном приватних перевізників «Екопастранс».

В рамках угоди планується закупівля містом 250 електробусів, з яких 200 одиниць придбають приватні перевізники. Це будуть сучасні, екологічно чисті та економічні машини.

А ще 50 електробусів поповнять електротранспортний парк міста. Й саме для цього в «Електрон» вирішили створити новий 10-метровий електробус, який буде відповідати технічними вимогами замовників й особливостям експлуатації транспорту на маршрутах Львова.

«Для Львова електротранспорт визначений як пріоритетний в розвитку міста. Приватні перевізники ретельно вивчили чотирирічний досвід експлуатації першого, поки що єдиного електробуса «Електрон« і вирішили практично повністю оновити весь свій рухомий склад«, – зазначили у прес-службі концерну.

Окрім того в Електроні нагадали, що концерн має потужний промисловий потенціал й високий ступінь локалізації виробництва. Зокрема, власне виготовлення деталей, вузлів та агрегатів для електротранспорту, що дозволяє встановлювати на техніку вигідну ціну.

Очікується, що перший зразок нового електробусу представлять за вісім місяців, а вже після цього буде налагоджено серійне виробництво.

Як раніше повідомляв Autogeek, українські заводи готові забезпечити потреби країни у електромобілях, електробусах, електровантажівках та інфраструктурі.

За матеріалами: specmachinery.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla Model 3 обійшла за продажами Renault ZOE і стала найпопулярнішим електромобілем у Європі

Jaguar Land Rover оздоблюватиме автомобілі еконілом – матеріалом з переробленого океанічного сміття