in

Легендарний DeLorean може повернутися на ринок через 40 років в якості електромобіля

Компанія DeLorean Motor Company, яка не випусткала нічого протягом 40 років, може перевести на електротягу свою модель DeLorean.

Знаковий автомобіль DMC, що був представлений у серії фільмів “Назад у майбутнє”, був єдиним транспортним засобом компанії.

Однак такою відомою модель DeLorean стала не лише через фільм, а й з кількох інших причин.

По-перше, автомобіль успішно вийшов на виробництво, що рідко зустрічається у стартапі в автомобільній галузі, де переважають автовиробники з багаторічною історією. Компанія згодом все ж збанкрутувала, зіткнувшись з багатьма проблемами, однак їй вдалося виготовити кілька тисяч автомобілів.

DeLorean свого часу був інноваційним автомобілем з його фірмовими дверима у формі крила чайки та зовнішніми панелями корпусу з матової нержавіючої сталі.

Досить довго автомобіль планували повернути з більш сучасною технологією. Однак його планували виробляти в малому обсязі, через що виробник зіткнувся з деякими обмеженнями й довго з цим боровся. Проте згодом були ухвалені нові правила щодо виробництва автомобілів з низьким обсягом, тільки от багаторічна тяганина ускладнила плани щодо DeLorean. Так, двигун, який планують використовувати в автомобілі, не буде відповідати стандартам викидів починаючи з 2022 року.

Й ось тепер у новому дописі в блозі компанія натякнула на те, що DeLorean стати електромобілем.

“Так як електромобілі стають все більш загальнодоступним, ми розглядаємо можливість переходу на повністю електричне майбутнє. Це, безсумнівно, полегшує шлях через лабіринт викидів, який все ще висить над будь-яким двигуном внутрішнього згоряння. Хоча електричні Cobra чи Morgan можуть бути дещо екстремальними для свого потенційного ринку, ми вже переконалися, що електрична DeLorean – як ми показали на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку 2012 року – не така вже й погана ідея”, – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв Autogeek, спеціалісти розповіли, що спільного між Tesla Model X і DeLorean – двома абсолютно різними, на перший погляд, автомобілями.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За 20 хвилин на 80%: у Харкові з’явились перші швидкісні зарядні станції YASNO E-mobility

Поставки комерційних електромобілів Volkswagen за рік зросли на 167%