in ,

Як виглядатиме електромобіль Afeela від Sony: авто вперше показали на публіці

Цього року Sony привезла на виставку побутової електроніки CES 2023 концепт електромобіля від нового бренду Afeela. Прототип майбутнього серійного автомобіля розроблено та побудовано у співпраці з Honda в рамках компанії Sony Honda Mobility. Свій внесок у його створення також зробили Qualcomm та Epic.

Зі слів розробників, концепт-кар запропонує «найкращі у своєму класі розваги», включаючи фільми, музику та ігри. Реалізувати ці можливості в електромобілі дозволили багаторічний досвід Sony та штучний інтелект. Також спеціалісти компанії відповідають за розробку автопілота. Його роботу забезпечать 45 датчиків, встановлених на кузові та у салоні автомобіля.

Дизайн шоу-кара спрямований на встановлення нових стандартів у галузі мобільності, а також на програмних мережах та інтерфейсах. Як видно на фото, Sony Afeela – електричний седан з похилим дахом, тонкою світлодіодною оптикою та дисплеєм у передній частині кузова. Технічної інформації про шоу-кар наразі не має.

Прийом попередніх замовлень на Afeela планують відкрити у першій половині 2025 року. Продажі електромобіля Sony у Японії розпочнуться у другій половині того ж року, а весні 2026 року він з‘явиться на ринку Північної Америки.

Вперше зацікавленність до ринку електромобілів компанія Sony, найбільший у світі виробник споживчої та професійної електроніки, виявила у 2020 році, представивши концепт S-Vision. 2022 року дебютував концепт позашляховика S-Visison 02 й було оголошено про створення спільного підприємства Sony Honda Mobility, яке відповідатиме за розробку та виробництво електромобілів.

Як раніше повідомляв Autogeek, в США презентували новий електромобіль Volkswagen ID.7.

За матеріалами: Sony

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стали відомі українські ціни на електричний хетчбек MG4 Electric

До 150 пасажирів у салоні: представлено двосекційний електробус Ebusco із запасом ходу 700 км