in

Honda переведе популярні моделі скутерів на електротягу: дизайн залишили у ретро стилі

Компанія Honda представила електричні версії своїх мотоциклів Cub, Dax і Zoomer, але з родзинкою: всі три нові транспортні засоби — це електричні мотоцикли, створені спеціально для Китаю.

Нові Honda Cub e:, Dax e: і Zoomer e: були розроблені для китайського ринку, де правила електричних велосипедів (EB) дозволяють транспортним засобам з максимальною швидкістю 25 км/год або менше – навіть якщо вони не мають педалі.

Тим не менш, мотоцикли важливі, тому що вони є частиною масштабного розширення лінійки електричних двоколісних транспортних засобів Honda (під брендом e:), яка включатиме запуск п’яти моделей EB та електричних мопедів (EM) у 2024 році. І вони також демонструють, як японська фірма може використовувати своє легендарне імʼя в епоху електрики.

Honda Cub, як правило, вважається найбільш продаваним скутером (понад 100 мільйонів ексземплярів з початку виробництва в 1958 році). Байк Cub e: виконаний в стилі цієї моделі та переосмислює його як електричний транспортний засіб з круглими ліхтарями та 17-дюймовими колесами.

Акумулятор забезпечує запас ходу близько 65 км.

Dax e: отримав свою назву та Т-подібний кузов від далекобійного мінібайка, і його переосмислили як “веселий” електровелосипед. Honda підтвердила, що модель оснащена двигуном Bosch і пропонуватиме запас ходу 80 км.

Zoomer e: розроблений, щоб запропонувати спортивний драйв та оснащений фарами з подвійними лінзами, які нагадують мотоцикл із аналогічною назвою, дисковими гальмами та задніми амортизаторами. Він має запас ходу 90 км.

Honda пояснила, що не планує випускати нові моделі в Японії – і навряд чи вони досягнуть Європи. Компанія планує зосередитись на швидкозростаючому китайському ринку електробайків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Запас ходу 1000 км та зарядка за 5 хвилин: презентовано розкішний електромобіль Hongqi E001

Jaguar Land Rover розсекречує електромобілі нового покоління: опубліковано тизер