in

Електричний суперкар Corvette вартістю $750 тисяч встановив новий рекорд швидкості

Компанія Genovation встановила черговий рекорд швидкості, разом з тим побивши свій попередній.

Електричний суперкар Corvette зумів розігнатися до 340,85 км/год.

“Під час грудневого випробування ми побили наш попередній рекорд швидкості, який був встановлений у вересні цього ж року. Під час попереднього заїзду нам заважав сильний поперечний вітер, тому ми були впевнені, що за кращих погодних умов, ми зможемо покращити результат”, – зазначив Ендрю Саул, генеральний директор компанії Genovation Cars.

Випробування проходили в Меріленді, де збирають модель. Електромобіль планувати випустити ще у 2018 році,однак потім терміни перенесли й зараз в компанії говорять про поставки 2020 року.

Протягом виробництва моделі Genovation неодноразово встановлювала рекорди максимальної швидкості з допомогою прототипу. Так, у 2016 році їх модифікований акумулятор Z06 Corvette досяг рекордної швидкості 330,88 км/год. Через рік був встановлений новий рекорд – 336,35 км/год.

Й тепер Genovation вдалося розігнати свій електромобіль до 340,85 км/год.

Саул нагадав, що Corvette оснащений семиступінчастою механічною коробкою передач, яка, “безумовно, може допомогти досягти більш високої максимальної швидкості, ніж одношвидкісні транспортні засоби, як і більшість EV, доступних сьогодні”.

Нагадаємо, в компанії заявили про ціну в 750 тисяч доларів за автомобіль з обмеженим тиражем в 75 одиниць.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Genovation представила нову версію електричного суперкара GXE, побудованого на базі Chevrolet Corvette останнього покоління.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Занадто шкідливо: в Mazda пояснили невеликий запас ходу електрокросовера MX-30

Відео дня: дитяча копія Tesla Cybertruck зрушила з місця двохтонний мінівен