in ,

Конкурент Cybertruck: Hyundai анонсували розробку електричних пікапів на базі Ioniq 5

Hyundai Motor Group (HMG) зробила кілька важливих заяв на заході CEO Investor Day 2023 у Сеулі, Південна Корея. Зокрема, підтверджено розробку електричних пікапів. Технічних подробиць про майбутні вантажівки компанія не надала.

Заявлено лише, що основою для них станет інтегрована модульна архітектура (IMA) другого покоління, вперше представлена в 2022 році.

IMA – друга спеціалізована платформа HMG для електромобілів, після глобальної модульної архітектури E-GMP. На E-GMP побудовані Genesis GV60, Hyundai Ioniq 5 та Ioniq 6, Kia EV6 та EV9.

Як кажуть у компанії, IMA другого покоління буде «набагато більш масштабованою». На ній будуватимуть автомобілі практично всі класів, від малих та великих позашляховиків до пікапів та флагманських моделей Genesis.

Завдяки IMA бренди HMG зможуть спільно використовувати понад 80 модулів у різних сегментах. Це дозволить підвищити гнучкість та ефективність процесу розробки, та скоротити витрати на виробництво.

Відповідно до нової стратегії електрифікації – Hyundai Motor Way – платформу IMA оримають 13 спеціалізованих електричних моделей Hyundai, Kia та Genesis. Kia вже підтвердила, що до 2027 року випустить два електричні пікапи: спеціальну та «стратегічну модель для ринків, що розвиваються». Плани брендів Hyundai та Genesis поки не озвучені.

Як раніше повідомляв Autogeek, Hyundai може перейти на зарядні порти Tesla, але за однієї умови.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ще не презентований електричний родстер MG Cyberster візьме участь у підйомі на пагорб у Гудвуді

В Європі стартували продажі “бюджетного” електрохетчбека BYD Dolphin із запасом ходу 426 км