in

Електромобілі Tesla отримали масштабне оновлення: які функції з’явились

Компанія Tesla представила нове велике оновлення програмного забезпечення з кількома новими функціями. Так, завдяки оновленню у мультимедіа електромобілів до Spotify, Apple Music, Tune In і Tidal додався новий музичний застосунок, а саме Youtube Music.

“Слухайте понад 100 мільйонів пісень із YouTube Music Premium. Отримайте доступ до своєї бібліотеки, щоб переглянути всі пісні, які вам сподобалися та додані, створені вами списки відтворення, виконавців і подкасти, на які ви підписалися”, – йдеться на сайті компанії.

Інша нова музична програма, представлена ​​в цьому новому оновленні – це Amazon Music.

Tesla також оновила функцію батьківського контролю та додала додаткові можливості, щоб батьки, які дозволили своїм дітям користуватися електромобілями Tesla, могли обмежити макисмальну швидкість авто.

Автовиробник також додав інформацію про погоду та якість повітря в рядок параметрів на дисплеї електромобілів. Інженери Tesla також додали нові способи планування зарядки батареї.

Tesla вже почала надсилати фінальну версію оновлення програмного забезпечення 2024.26 у службові авто, але може знадобитися кілька тижнів, поки воно охопить усі транспортні засоби, які мають право на оновлення.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla запускає незвичну програму знижок на електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні розпочинаються продажі нового кросовера Skoda Kodiaq: два мотори та подовжена гарантія

Продажі наймасовішого у світі гібриду різко обвалились: у Toyota назвали причину