in

Чим зайнятися під час зарядки електромобіля: цінні поради від Volkswagen та Electrify America

Американські власники електрокросовера VW ID.4 зможуть протягом трьох років заряджати батареї у мережі Electrify America.

Американський підрозділ Volkswagen склав список «розваг» для покупців електрокросовера VW ID.4, кожен з яких отримав в подарунок три роки зарядки у мережі Electrify America. Вже зараз вона налічує понад 600 станцій та 2600 швидкісних зарядних портів, а до кінця 2021 року мережа розшириться до 800 станцій та 3500 зарядок.

За даними виробника, при підключенні до швидкісного терміналу потужністю до 125 кВт зарядка батареї ID.4 від 0 до 80% займає 38 хвилин. Це час пропонують витратити на відпочинок і релакс (Rest and relax), розминку (Move yourself), прослуховування музики або перегляд фільму (Enjoy in-car entertainment), масаж (Indulge in a massage) або шопінг (Stop and shop).

Всі умови для останнього створені в найближчих торгових центрах і магазинах, поряд з якими, як правило, встановлені зарядки Electrify America, інші чотири пункти забезпечить сам VW ID.4. У компанії переконані, що в салоні електрокросовера є все необхідне для відпочинку та приємного проводження часу: передні крісла з відкидними спинками і функцією масажу, сонцезахисні козирки, панорамний дах та мультимедійна система з підтримкою Car-Net Wi-Fi Hotspot.

Як раніше повідомляв Autogeek, випробувати електромобіль Volkswagen ID.4 можна у додатку Pinterest.

За матеріалами: Volkswagen

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

13 електрифікованих моделей до 2025 року: Mazda озвучила нову стратегію «озеленення»

Вернь – восьмий на другій гонці у Пуеблі: ще більше очок для команди DS TECHEETAH