in

Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі

Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі

Платформа для замовлення поїздок Bolt розширює перелік послуг і запускає сервіс із перевезення тварин і кур’єрську доставку у Львові, Харкові та Одесі.

Відвезти кота до ветеринара або привезти додому цуценя, яке ви щойно придбали — тепер усе це можна легко здійснити, вибравши категорію Pets у додатку Bolt.

Для комфортного перевезення домашнього улюбленця і щоб уникнути забруднення салону автомобіля необхідно використовувати спеціальні засоби: підстилку для тварини, клітку або портативний контейнер і вологі серветки.

Сервіс Pets з’явився в Києві у кінці грудня 2019 року. Щоб наочно його продемонструвати, команда Bolt підготувала відео з описом послуги.

Також у Львові, Харкові та Одесі, разом із категорією Pets, стане активною кур’єрська доставка Delivery для перевезення вантажів і невеликих пакетів.

«Ми раді повідомити, що після успішного тестування послуг Pets і Delivery у Києві, ми запускаємо їх й у Львові, Харкові та Одесі. За короткий термін вони стали затребуваними і популярними в столиці. Я впевнений, що попит на сервіси Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі  буде таким же високим, як і в Києві», — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Для замовлення послуги достатньо вибрати категорію Delivery у додатку Bolt і залишити водієві контакти одержувача. Щоб захистити інтереси клієнтів, кожне відправлення буде застраховано.

Однак важливо підкреслити, що перевезенню не підлягають грошові кошти, цінні папери, зброя, наркотичні та вибухові речовини, а також інші предмети, перевезення яких заборонено чинним законодавством. Сервіс Deliveryбуло запущено у тестовому режимі у жовтні 2019 року в Києві. Відтоді багато користувачів оцінили його зручність і безпеку.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що у сервісі Bolt з’явилася можливість додавати зупинки на маршруті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі
Відео дня: водій Tesla "дав кута" у режимі Dyno Mode та влетів у огорожу

Відео дня: водій Tesla “дав кута” у режимі Dyno Mode та влетів у огорожу

Електромобілі склали майже половину авторинку в Норвегії: названо найпопулярнішу модель

Електромобілі склали майже половину авторинку в Норвегії: названо найпопулярнішу модель