in

BMW побудувала електричний скутер в стилі кіберпанк: Motorrad Definition CE 04

Баварська марка має намір «перевизначити сегмент скутерів» та повернути собі статус лідера в області електромобільності.

Компанія BMW показала концепт футуристичного електроскутера Motorrad Definition CE 04. Поки це тільки дизайнерський проект, але виходячи із заявленого наміру «перевизначити сегмент скутерів», не виключена поява товарної версії.

Зовнішність Motorrad Definition CE кардинально відрізняється від традиційних скутерів, якими ми їх звикли бачити. У версії BMW це видовжений низький кузов з сильно нахиленою на водія передньою частиною. В анфас Motorrad Definition CE виглядає, як прибулець з фантастичних блокбастрерів.

Батарея лежить в нижній частині кузова. Під сидінням – відсік для шолома. При цьому задня частина скутера тільки частково прикрита бічними панелями: дизайнери навмисно виставили напоказ механіку скутера.

У компанії Motorrad Definition CE позиціонують як практичне рішення для щоденних поїздок на роботу або в інших справах у межах міста, а не для гірських прогулянок у гарну погоду.

В якості основи концепта використали електричний моторолер C Evolution, випущений у 2014 році. Після декількох модернізацій він здатний долати на одному заряді акумулятора до 160 км та розвивати максимальну швидкість майже 130 км/год. Вийшов C Evolution в обмеженній кількості, що й не дивно, враховуючи цінник майже у 14 тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що в МЗС України нагадали BMW, чий Крим.

За матеріалами: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bosch розробили віртуального помічника, який допомагає водієві зберігати пильність та протидіяти втомі

В США за 5 років з’явиться повноцінне аеротаксі: для нього вже почали будувати спеціальний хаб