in ,

Бюджетний електромобіль Chery QQ Ice Cream показали на перших зображеннях

Chery QQ Ice Cream повинен повернути компанії лідируючі позиції на китайскому ринку електромобілів.

До кінця 2021 року Chery Automobile відкриє прийом попередніх замовлень на новий електромобіль, перший продукт раніше анонсованої «цифрової екосистеми» iCar. Розробкою новинки під назвою QQ Ice Cream займається спеціально створений електричний підрозділ Chery New Energy.

Просування майбутньої бюджетної моделі, яка позиціонується в якості прямого конкурента бестселера китайського ринку Wuling Hongguang MINI EV, Chery почала кілька тижнів тому, опублікувавши перший рендер електромобіля. На ньому було помітно лише логотип виробника та круглу передню оптику. Нова порція зображень дозволяє роздивитися передню та задню панелі QQ Ice Cream більш докладно.

Новинка отримає традиційну для електромобілів закриту передню панель, оточену з обох боків круглими фарами головного світла. По центру панелі – кришка зарядного люка, прикрашена логотипом марки. На кормі – такі ж круглі задні ліхтарі та логотип Chery.

Також на рендері видно «мультяшні» бічні дзеркала заднього виду. За інформацією китайського видання Autohome, у QQ Ice Cream буде достатньо широка кузовна палітра, яка дозволить кожному підібрати автомобіль на свій смак.

Що стосується екосистеми Chery iCar, в майбутньому вона буде не тільки співпрацювати з Alibaba Cloud, але і з іншими компаніями та навіть створюватиме продукти, що надають користувачам «універсальний мультісценарний досвід».

Як раніше повідомляв Autogeek, гібридний Chery Tiggo 8 отримає нову силову установку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Спорт на батарейках: Aston Martin електрифікує моделі DB11 та Vantage

Renault Trafic: 3 причини звернути увагу