in

Більше, ніж по паспорту: Jaguar I-Pace проїхав рекордну відстань на одному заряді

Електромобіль Jaguar I-Pace дозволив співробітникам компанії Jaguar Land Rover Росія проїхати з Москви до Воронежа на “одній батареї”, тобто без підзарядок в дорозі.

Дистанція склала 503 км, а середня швидкість (за вирахуванням зупинок на відпочинок) – 62 км/год. Запас ходу цього кросовера залежить від комплектації і опцій, які впливають на витрату енергії. За паспортними даними він складає 415-470 км за стандартом WLTP. Таким чином, в реальних умовах, в трафіку, пробіг на одній зарядці був вище як мінімум на 33 км.

Примітним цей автопробіг робить те, що зазвичай автомобілі їдуть всього на швидкостях близько 40 км/год, без ввімкненої додаткової електроніки та кондиціонера. У Jaguar працював клімат-контроль, в салоні використовувалися гаджети, підключені до USB-портів. Швидкість I-Pace на шосе коливалася від 60 до 100 км/год.

Перед початком заїзду бортовий комп’ютер при повністю зарядженому акумуляторі передбачав запас ходу в 453 км. У машині використовувався режим економії енергії. Підсумки поїздки: в середньому паркетник витрачав 15,9 кВт-год/100 км. Загальний час подорожі (включаючи зупинки) склав 9,5 годин.

Як раніше повідомляв Autogeek, Jaguar i-Pace отримав прискорену трифазну зарядку та нову 3D-камеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Сплатити за паркування електроенергією: в Nissan придумали новий спосіб розрахунків

Mercedes провів порівняльний тест свого електромобіля EQS та Tesla Model S