in

Tesla виводить електровантажівку Semi на ринки Європи

Компанія Tesla підтвердила, що її електрична вантажівка Semi прибуває до Європи. Характеристики та деталі запуску компанія розкриє наступного місяця.

У компанії зазначили, що технічні характеристики та деталі запуску Semi в Європі будуть представлені на виставці IAA Transportation у Ганновері, яка проходитиме з 15 по 20 вересня.

Tesla поки що не надає дані про запас ходу в Європі, ціни чи дату початку продажу. Те, що Європа отримає, принаймні механічно, – це вантажівка, яку Tesla вже будує в Неваді.

У лютому Tesla оприлюднила остаточні характеристики двох комплектацій: Standard Range з запасом ходу 523 км та Long Range з запасом ходу 800 км. Обидві версії оснащені тримоторним приводом потужністю 1072 к.с. та заряджаються зі швидкістю до 1,2 МВт.

Tesla оцінює електровантажівку на ринку США в 290 000 доларів за Long Range Semi та приблизно у 260 000 доларів за Standard Range. Скільки коштують ці вантажівки у Європі, та де їх збиратимуть для Європи – це відкриті питання, на які має відповісти презентація.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla представить новий Roadster під брендом SpaceX вже цього місяця.

Waymo запустила у роботу китайські безпілотні таксі одразу у кількох містах США