in ,

282 000 км пробігу: Rivian оголосив рекордну гарантію на свої електромобілі

Перші поставки клієнтських електромобілів американський стартап Rivian Automotive планує почати влітку 2021 року.

Компанія Rivian Automotive озвучила гарантії на два своїх перших електромобілі – позашляховик R1S та пікап R1T – для ринків Північної Америки. Стартап планує привернути увагу клієнтів до своїх недешевих електромобілів (цінник стартує від $ 67,5-70 тис.) привабливими гарантійними зобов’язаннями.

Гарантія на обидві моделі буде найтривалішою в автомобільній промисловості – 8 років або 282 тис. км пробігу, тоді як поточний галузевий стандарт гарантії на акумулятори становить 8 років/160 тис. км. Настільки тривала гарантія поширюється на акумуляторну батарею та компоненти електричної трансмісії, на все інше – 5 років або 96 тис. км пробігу.

Гарантійна політика Rivian відрізняється від того, що пропонує Tesla, основний конкурент стартапу. Остання дає на свої автомобілі гарантію 4 роки або 80 тис. км, як і більшість інших преміальних марок, таких як BMW, Mercedes-Benz та Volvo.

Також Rivian планує забезпечити ремонт і технічне обслуговування своїх електромобілів, які будуть організовані за принципом мобільних сервісних фургонів. При необхідності, вони будуть приїжджати до будинків або офісів покупців.

Ще одна служба – Rivian Remote Care – контролюватиме телематику транспортних засобів та попереджати власників, про необхідність технічного обслуговування, а також оновлювати програмне забезпечення по бездротовій мережі. Як повідом Car and Driver з посиланням на офіційне джерело в компанії, ну 2022 році Rivian планує відкрити у США більше 40 сервісних центрів, які обслуговуватимуть клієнтів в різних куточках країни.

Нагадуємо, що раніше Autogeek повідомляв про те, що електропікап та позашляховик Rivian отримають «режим дрифту».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla відкрила офіційний автосалон у передмісті Варшави і планує перенести туди сервіс

BYD пішов у батарейний наступ: компанія побореться за ринок електромобілів із CATL та LG