in

Стартап з виробництва електробайків MYBRO представлятиме Україну на всесвітній виставці електроніки CES 2024

Український фонд стартапів Ukrainian Startup Fund, створений для розвитку та стимулювання інновацій в Україні, визначив переможців конкурсу CES Pitch Day, які отримали шанс стати частиною української делегації на найбільшу світову виставку з електроніки та технологій.

Одним з 10 відібраних українських стартапів став добре відомий читачам AUTOGEEK проєкт MYBRO, який виготовляє електричні мотоцикли і скутери, в тому числі і для військових підрозділів української армії.

На виставку CES 2024 MYBRO повезе електричні скутери для кур’єрських служб мережевих супермаркетів та поштових компаній власного виробництва.

“Для когось це могло стати апогеєм його старань. Я ж оцінюю CES 2024 як дорослий старт для моєї команди. Чи буде легко? Очевидно, що в умовах війни на нашій Батьківщині всьому бізнесу нелегко. Чи чекають на нас там наші конкуренти, щоб розмазати і показати, що українці не вміють будувати мотоцикли? Точно чекають. А чи дамо ми їм все, що треба для розчарування у їхніх вологих надіях? Гарантую це власною репутацією”, – каже засновник проєкту MYBRO Денис Дімов.

За його словами, його компанія їде на CES 2024 не за участю.

“Наша мета – довести Світу, що український електромото бренд MYBRO electric motorcycles здатен будувати найкращі електробайки в світі”, – підкреслив Денис Дімов.

“Проекти small electric vehicles (персонального електротранспорту – прим. AUTOGEEK) на разі дуже актуальні в світі та, зокрема, в США. Починається справжній бум електричних велосипедів, мопедів та мотоциклів, тому що окрім класичної проблеми викидів вони вирішують також проблему мобільності, тобто швидкого переміщення людей та/чи невеликих вантажів з точки А в точку Б. Головний виклик, який зараз повстає перед стартапами, що працюють над власними рішеннями у цій ніші, – баланс між вартістю та якістю продукту. І як раз цю проблему, на мою думку, можуть успішно вирішити українські підприємці та інженери, які звикли знаходити оптимальні рішення в умовах обмежених ресурсів”, – зазначив Сергій Довгополий, CTO компанії Delfast.

А от всі ті команди, які вже найближчого січня підкорять технологічну сцену Лас-Вегасу:

CheckEye – AI/ML рішення для масового скринінгу хронічних захворювань та їх ускладнень.

Deus Robotics автоматизує склади за допомогою розумних роботів, підвищуючи ефективність та вирішуючи проблему нестачі робочої сили.

FarmFleet – спеціалізований онлайн-сервіс, розроблений з метою оптимізації бізнес-процесів в середині швидко зростаючого ринку послуг дронів-обприскувачів та загалом сервісного бізнесу в сільському господарстві.

FARMHUB – програмний комплекс та спеціальний девайс, метою якого є збільшення надоїв шляхом своєчасного виявлення охоти та станів здоровʼя тварин.

Faults Locator геолокують пошкодження енергетичної мережі миттєво без участі людини.

Invisionarybox – SaaS – інтерактивне рішення для підвищення уваги покупця до бренду за домогою гейміфікованих сценаріїв з доповненою реальністю.

JetBeep – рішення для автономних поштоматів. Компанія є постачальником технології, а також оператором власної мережі поштоматів. 

MYBRO – Е-байк для комерційної доставки, який вражає.

ShinyClub – настільний гаджет поєднаний з сервісом зі штучним інтелектом для поліпшення продуктивності віддалених команд.

VersiBionics – біонічний роботизований протез кінцівки руки до передпліччя, для цивільних та військових що втратили кінцівку.

Consumer Electronics Show обіцяє закласти тренди майбутніх років у світі технологій. Бажаємо успіхів українським новаторам, які готуються представити свої проєкти на цьому рівні.

Організаторами торгової місії є Міністерство цифрової трансформації України разом з Українським фондом стартапів та UVCA – Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association. Участь української делегації у заході відбудеться завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Витратили $100 млн: BP встановлює зарядні станції Tesla на свої АЗС

Mitsubishi інвестує $213 млн у електромобілі Renault