in

Продажі електромобілів становили майже чверть від усіх проданих авто Volkswagen: ID.4 в лідерах

Volkswagen за минулий рік наростив поставки електромобілів на 23,6 %.

Так, у 2022 році бренд поставив близько 330 тисяч електромобілів. Всього ж за рік Volkswagen продав близько 4,56 мільйона автомобілів.

Частка BEV від загального обсягу склала близько 7,2%. 

Найбільш продаваним електричним VW у світі та на внутрішньому ринку став ID.4 – близько 170 000 реалізованих одиниць. 

«У 2022 році ми досягли серйозних результатів продажів, незважаючи на постійні вузькі місця з поставками. Помітне зростання кількості моделей BEV підтверджує, що з нашим привабливим портфоліо ми знаходимося на правильному шляху, щоб стати найбажанішим брендом для сталої мобільності», – каже Імельда Лаббе, виконавчий віце-президент із продажу, маркетингу та післяпродажного обслуговування Volkswagen.

В VW наголосили, що до 2026 року випустять десять нових електричних моделей. Серед них буде не лише серійна версія ID.7, яка була представлена на CES, а й «електричний автомобіль з цільовою ціною нижче 25 000 євро». Нові моделі електромобілів до 2026 року в основному базуватимуться на переглянутій версії платформи MEB під назвою MEB+. Вона забезпечуватиме запас ходу до 700 км і матиме потужність зарядки до 200 кВт.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen показав тизер свого майбутнього електромобіля ID.3 «другого покоління», який повинен дебютувати навесні 2023 року.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перший електромобіль від Xiaomi буде конкурентом Tesla Model 3: що про нього відомо

Заряджена версія електрофургона: Volkswagen ID.Buzz отримає позначку GTX