Menu
in

На Південному полюсі тестують перший в світі електричний дослідницький апарат Venturi Antarctica

На бельгійській станції Princess Elisabeth Antarctica, що знаходиться неподалік Південного полюсу, почали випробовувати перший в світі електричний дослідницький апарат Venturi Antarctica.

Компанія Venturi базується в Монако. Її електромобілі вже встановили декілька рекордів швидкості в рамках гонок Formula E.

Antarctica – компактний потужний полярний дослідницький апарат, оснащений гусеницями. Розробка його почалась ще в 2019 році. Тоді його тестували в Британській Колумбії, Канада. З того часу його значно модернізували та зробили придатним для використання в екстремальних умовах Антарктиди.

Маючи 3 400 см в довжину і 2 180 см у висоту, Antarctica важить 2,5 тонни і може перевозити до шести людей та обладнання. У передній кабіні є два місця, а ззаду на відкидних сидіннях може розміститись четверо пасажирів.

На апарат встановлено двигун потужністю 60 кВт та акумулятор ємністю 52,6 кВт. Він забезпечує запас ходу в 50 кілометрів. Для більш віддалених поїздок електричний транспорт можна оснастити іншою батареєю.

На зарядку впливає погода. Процес може зайняти від 2 до 18 годин. При цьому машина може працювати при температурі до -50°C.

В Venturi зазначили, що на розробку Antarctica надихнулись після того, як принц Монако Альбер II відвідав Антарктиду в 2009 році. Тоді принц заявив, що хотів розробити машину, яка могла б працювати на континенті, не впливаючи на екосистему.

Під час першого тижня роботи на Південному полюсі, дослідники використовували апарат для спостереження за погодою та змінами в атмосфері.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Nissan Motor Co., Ltd. спільно з Агентством аерокосмічних досліджень Японії (JAXA, Japan Aerospace Exploration Agency) представила прототип місяцеходу. Центр інновацій у сфері дослідження космосу агентства JAXA займається розробками місяцеходів – техніки, що має першочергове значення для дослідження космосу. Nissan співпрацює з JAXA з питань керування місяцеходів із січня 2020 року.

По матеріалах: autocar.co.uk.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Exit mobile version